Bilety


Witamy w systemie rezerwacji i sprzedaży internetowej Muzeum Warszawy. Przy zakupie biletów online płatności realizowane są przy pomocy przelewu elektronicznego lub karty płatniczej. Zapłata niepotwierdzona przez Bank Zamawiającego w ciągu 60 minut od momentu złożenia zamówienia powoduje automatyczne anulowanie zamówienia, o czym Zamawiający zostanie poinformowany w osobnej wiadomości mailowej.

Reklamacje dotyczące procesu rezerwowania biletów i/lub zakupu biletów online można składać, wysyłając maila na adres: bilety@muzeumwarszawy.pl lub pisząc do Muzeum Warszawy z siedzibą w Warszawie, Rynek Starego Miasta 28-42, 00-272 Warszawa z dopiskiem „Reklamacja – Biuro Rezerwacji” w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od wyznaczonego terminu wydarzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt adresem: bilety@muzeumwarszawy.pl. Na wiadomości odpowiadamy w dni robocze w godz. 9-16.

Ze względów bezpieczeństwa bilety w siedzibie głównej Muzeum Warszawy sprzedawane są na konkretne godziny. Osoby, które zakupiły bilet przez Internet mają pierwszeństwo wstępu na wystawy, obowiązujące w godzinie na którą bilet został zakupiony.


Lokalizacje
Kategorie
Data

Kup bilet
Kup bilet
GUIDED TOUR: THE WARSAW OLD TOWN - A UNESCO WORLD HERITAGE SITE | 71. URODZINY STARÓWKI
Miejsce spotkania - Centrum Interpretacji Zabytku, ul. Brzozowa 11/13 [wydarzenie w języku angielskim]
Kup bilet
SPACER: EL CASCO ANTIGUO DE VARSOVIA - PATRIMONIO DE LA HUMINIDAD | 71. URODZINY STARÓWKI
Miejsce spotkania - Centrum Interpretacji Zabytku, ul. Brzozowa 11/13 [wydarzenie w języku hiszpańskim]
Kup bilet
SPACER: TAJEMNICE BARBAKANU | 71. URODZINY STARÓWKI
Miejsce spotkania - Centrum Interpretacji Zabytku, ul. Brzozowa 11/13
Kup bilet
SPACER: TAJEMNICE ODBUDOWY STAREGO MIASTA | 71. URODZINY STARÓWKI
Miejsce spotkania - Centrum Interpretacji Zabytku, ul. Brzozowa 11/13