Bilety


Witamy w systemie rezerwacji i sprzedaży internetowej Muzeum Warszawy. Przy zakupie biletów online płatności realizowane są przy pomocy przelewu elektronicznego lub karty płatniczej. Zapłata niepotwierdzona przez Bank Zamawiającego w ciągu 60 minut od momentu złożenia zamówienia powoduje automatyczne anulowanie zamówienia, o czym Zamawiający zostanie poinformowany w osobnej wiadomości mailowej.

Reklamacje dotyczące procesu rezerwowania biletów i/lub zakupu biletów online można składać, wysyłając maila na adres: bilety@muzeumwarszawy.pl lub pisząc do Muzeum Warszawy z siedzibą w Warszawie, Rynek Starego Miasta 28-42, 00-272 Warszawa z dopiskiem „Reklamacja – Biuro Rezerwacji” w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od wyznaczonego terminu wydarzenia.

W razie pytań prosimy o kontakt adresem: bilety@muzeumwarszawy.pl. Na wiadomości odpowiadamy w dni robocze w godz. 9-16.

Ze względów bezpieczeństwa bilety w siedzibie głównej Muzeum Warszawy sprzedawane są na konkretne godziny. Osoby, które zakupiły bilet przez Internet mają pierwszeństwo wstępu na wystawy, obowiązujące w godzinie na którą bilet został zakupiony.


Lokalizacje
Kategorie
Data

Kup bilet
Kup bilet
OPOWIEŚCI UKRYTE W NAZWACH ULIC | SPACER Z PAWŁEM WESZPIŃSKIM
Miejsce spotkania: pomnik J. Słowackiego przy Placu Bankowym
Kup bilet
WARSZTATY: JAKŻEŻ JA SIĘ USPOKOJĘ?
Warsztaty botaniczno-zielarskie
Kup bilet
WARSZTATY: MUZEALNY FOTOBOOK | MOI VER
Miejsce spotkania przy kasach wystaw czasowych Muzeum Warszawy
Kup bilet
WYKŁAD: FOTOGRAFIA I NOWE HISTORIE BAUHAUSU | MOI VER
Miejsce spotkania: Biblioteka Muzeum Warszawy